Gå til hovedinnhold

Kontakt administrasjonen

Har du spørsmål til Enturs administrasjon? Send en e-post til post@entur.org eller kontakt ledelsen direkte.

Christel Borge

Administrerende direktør

christel.borge@entur.org

Endre Sundsdal

Teknologidirektør

endre.sundsdal@entur.org

Hanne Nettum Breivik

Direktør Marked og mobilitet

hanne.nettum.breivik@entur.org

Even Kyseth

Direktør Service og kommunikasjon

even.kyseth@entur.org

Geir Malmedal

Direktør Strategi og samfunnskontakt

geir.sitje.malmedal@entur.org

Ragnhild Laxaa

Leder HR

ragnhild.laxaa@entur.org

Petter Blytt Jerven

Leder Økonomi

petter.blytt.jerven@entur.org